Oferta specjalna dla mieszkańców Gminy i Miasta Skawina – zobacz więcej

LONDON Sp. z o.o. to firma z bogatym doświadczeniem na rynku usług grzewczych i odnawialnych źródeł energii. Spółka posiada bardzo bogate doświadczenie w pozyskiwaniu i rozliczaniu funduszy na instalację systemów grzewczych i odnawialnych źródeł energii w budynkach osób prywatnych i budynkach użyteczności publicznej. Dzięki pozyskanemu przez firmę LONDON dofinansowaniu zainstalowano w ponad 20 tysiącach gospodarstw domowych odnawialne źródła energii oraz ekologiczne kotły grzewcze.

Sprawdzony partner samorządów

Jesteśmy sprawdzonym partnerem administracji samorządowej, dla której pozyskaliśmy dofinansowanie na instalację odnawialnych źródeł energii oraz ekologicznych kotłów grzewczych ponad 500 mln PLN w ostatnich latach.

Zawsze blisko klienta

Jesteśmy zawsze blisko naszych klientów i użytkowników, od początkowej fazy aplikowania o środki, poprzez realizację techniczną do końcowego rozliczenia projektów.

Zapraszamy do współpracy, oferując naszą wiedzę, doświadczenie i dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych na rynku usług grzewczych i odnawialnych źródeł energii.

Dzięki nam wymiana źródła ciepła jest możliwa bez wychodzenia z domu.

Ulotka informacyjna [pdf]

Zobacz
na mapie

Biuro
biuro@londonstudio.pl
+48 12 44 22 000

Kotły i urządzenia grzewcze
czystepowietrze@londonstudio.pl
12 44 22 000

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu przesyłania informacji handlowych i marketingowych przez LONDON Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. 

(Wyrażenie powyższej zgody jest opcjonalne. W przypadku niewyrażenia zgody, Państwa dane będą przetwarzane wyłącznie w celu i do chwili udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.)

Thumbnail   Thumbnail

Zobacz
na mapie

Biuro
biuro@londonstudio.pl
+48 12 44 22 000

Kotły i urządzenia grzewcze
czystepowietrze@londonstudio.pl
12 44 22 000